نحوه اجرای فایل ها

پس از اینکه خرید خودتان را تکمیل می کنید، لینک های دانلود برای شما در این صفحه باز می شود و می توانید تا ۴۸ ساعت بعد فایل هارا از قسمتی که در تصویر مشخص شده است دانلود کنید.

برای اجرای فایل ها از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ به نرم افزار های زیر نیاز دارید که توضیح خواهیم داد

موبایل – تبلت (گوشی های اپل)

برای اجرای فایل های PDF در IOS یا همان اپل باید ابتدا نرم افزار PDF Reader را که در این لینک مشخص شده است را دانلود کنید.

پس از اینکه نرم افزار را دانلود کردید و فایل خریداری را شده را هم دانلود کردید، با کلیک روی دکمه ای که در تصویر زیر مشخص شده است پنجره ای جدید برای شما باز می شود:

سپس در پنجره جدیدی که باز شده با کلیک روی دکمه Save To Files و مشخص کردن یک مکان برای ذخیره سازی فایل (مثلا در Icloud ذخیره شود یا در خود گوشی) می توانید به فایل دسترسی داشته باشید.

موبایل – تبلت (گوشی های اندروید)

دانلود در گوشی و تبلت های اندرویدی هم مانند گوشی های IOS می باشد. ابتدا باید نرم افزار PDF Reader را از طریق این لینک دانلود کنید و سپس با نصب نرم افزار و دانلود فایل آزمون آن را اجرا کنید.

پس از اینکه دانلود کردید، در مرورگر پیشفرض شما و در مرورگر کروم داخل بخش دانلود ها یا Downloads فایل موجود است و می توانید از آن استفاده کنید.

کامپیوتر – لپ تاپ

پس از اینکه فایل PDF را دانلود کردید، با مراجعه به محل پیشفرض دانلودهای لپ تاپ یا کامپیوتر می توانید به راحتی با یک دابل کلیک فایل را اجرا کنید.

نکته: اگر ویندوز شما سون (۷) یا کمتر می باشد برای اجرای این فایل باید نرم افزار PDF Reader را دانلود و نصب نمائید. این نرم افزار را می توانید از این لینک دانلود کنید.

بستن