آزمون گواهینامه راهنمایی و رانندگی

بسته آیین نامه مقدماتی رانندگی سال ۹۸

بسته سوالات آئین نامه آزمون رانندگی سال 1398

پیر یا جوان، خانم یا آقا، دختر یا پسر؛ فرقی نمی کند، همه ما دوست داریم گواهینامه رانندگی بگیریم و برای خودمان وسیله نقلیه ای داشته باشیم. اما گواهینامه گرفتن به همین آسانی نیست و قبل از آن باید دوره های تئوری آزمون آئین نامه را گذرانده باشید که از شانس خوب شما، ما اینجا سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی و تست های آزمون آیین نامه سال مقدماتی ۹۸ را داریم و برای شما آماده کرده ایم.

پس از اینکه آزمون آئین نامه مقدماتی را گذراندید، نوبت به شرکت در آزمون آیین نامه اصلی میرسد که یکی از موانع پیشروی شما،همین غول دو سر جادو است که باید از آن رد شوید تا بتوانید رنگ خوش کارت گواهینامه را ببینید و خیابان ها را فتح کنید.

اصلا آیین نامه مقدماتی چی هست؟

آزمون ایین نامه مقدماتی، امتحانیست از نوع دنیوی که توسط مربی کلاس های آموزش رانندگی از شما گرفته می شود. این آزمون شباهت بسیار زیادی به آزمون آیین نامه اصلی دارد و تنها تفاوت این دو باهم، این می باشد که داخل امتحان مقدماتی، سوالات فنی از شما پرسیده نمی شود. شما باید به ۳۰ سوال در ۲۰ دقیقه پاسخ دهید و اگر فقط ۴ سوال را اشتباه پاسخ دهید، مردود خواهید شد و باید مجدد داخل آزمون شرکت کنید. سوال اصلی اینجاست، چرا وقتی می توانید به راحتی تمام نمونه سوالات را پایان همین پست دانلود کنید و امتحان را قبول شوید، آن را هی مردود شوید و وقتتان را تلف کنید؟

آزمون آئین نامه مقدماتی

آئین نامه مقدماتی را دوست بداریم

از بچگی، زمانی که اسم آزمون و امتحان و سوال می آمد، ترس عجیبی در دل تمام ما می افتاد و استرسی می شدیم، بزرگتر که شدیم، متوجه شدیم که این آزمون ها در یادگیری به ما کمک خیلی زیادی می کردند و هر کدامشان، روزی به کمک ما آمدند. آزمون آئین نامه مقدماتی، یار کمکی ما در آزمون های عملی و آزمون اصلی رانندگی می باشد. می تواند به شما زمانی که کنار افسر گواهینامه نشسته اید کمک کند که چه کاری را درست انجام دهید و کی چه کاری را انجام ندهید. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب به شما کمک می کند تا امتحانات بیشتر آشنا شوید و راحت تر گواهینامه بگیرید.

یکی از اصلی ترین موانع پیشروی شما، این است که زمانی که شما کلاس های تئوری را می گذارید و ازمون ایین نامه مقدماتی را می دهید، به صورت کاملا تئوری همه چیز را یاد دارید و چون بین کلاس های رانندگی عملی و تئوری فاصله می افتد، ممکن است که همه چیز را فراموش کنید و بی احتیاطی شما کار دستتان بدهد و در آینده تصادف کنید و …

آزمون آئین نامه مقدماتی

راهکار هایی که می تواند درصد موفقیت و سربلندی شما را در آزمون آیین نامه مقدماتی بالا ببرد:

  • ابتدا چشمان خودتان را ببندید و با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد روان خودتان را از لحاظ روحی و معنوی آماده کنید.
  • زمانی که سوالات آزمون آیین نامه را دانلود کردید، یک مرور کلی بر محتوای آن داشته باشید و آن را خوب به خاطر بسپارید
  • زمان آزمون را اصلا در نظر نگیرید و ابتدا به سوالاتی را پاسخ دهید که یاددارید.
  • اگر فرد استرسی هستید آزمون های زمان دار را امتحان کنید و شرایط را برای خودتان شبیه سازی کنید
  • بعد از آنکه برای امتحان آماده شدید و نمونه سوالات را خریداری کردید، آن هارا با دقت تمام بخوانید و بخش های فنی را برای آزمون مقدماتی نادیده بگیرید.

 

دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی 👇👇👇

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن